Menu
Ülke:
TÜRKİYE
İl/İlçe:
Gaziantep/Şehitkamil
Merkez :
İncilipınar Mah. 4 Nolu Cd. 3617 Sok. No:3 Sait Sayın İş Mrk. No:7/B
Gazimuhtar Şubesi:
İncilipınar Mahallesi, Nail Bilen Cd. No:15, 27090 Şehitkamil/Gaziantep
Sankopark Şubesi:
Sarıgüllük, Mareşal, Fevzi Çakmak Blv. 27060 Sankopark AVM 2.Kat Şehitkamil/Gaziantep
Whatsapp Siparis Hattı
Biz Kimiz?
Anasayfa - Hakkımızda

Her Şey
Bir Fikir ile Başlar.

Aşağı Kaydır
Derin Fikirler Reklam Ajansı
01
Biz Kimiz

Derin Fikirler
tam bir hizmet pazarlama ajansıdır.

Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı, konusunda uzman iki Grafiker tarafından 2007 yılında butik bir ofiste “her şey bir fikir ile başlar” sloganıyla yoluna başladı...

22 yılı aşkın tecrübesiyle, 15 kişilik deneyimli personelleriyle bir Kurumun yada Marka’nın ihtiyaç duyduğu kurumsallığı kazandırmak için Grafik Tasarım, Web Yazılım, Dijital Medya, Açık Hava Uygulaması ve İmalatı konusundaki tüm ihtiyaçlarına cevap veren Kreatif Reklam Ajansıdır.

Markanızın sizin için önemini biliyoruz.Bu nedenle firmanıza en iyi reklam deneyimini sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Amacımız; Sizi ve işletmenizi rakiplerinizin her zaman bir adım önüne taşımaktır.

02
Çalışanlar

Muhteşem Ekibimiz

Slider Navigation
Abdullah ÇALIŞKAN
Abdullah ÇALIŞKAN

Kurucu, Grafik Tasarımcı

Abdullah BULUT
Abdullah BULUT

Kurucu, Grafik Tasarımcı, 3D Designer

Hasan BOZKURT
Hasan BOZKURT

Web Geliştirici / Tasarımcı

Onur DOĞAN
Onur DOĞAN

Grafik Tasarımcı

Diyadin ÜNAL
Diyadin ÜNAL

Grafik Tasarımcı

Akif ÇALIŞKAN
Akif ÇALIŞKAN

Fotoğrafçı

Canan KILIÇ
Canan KILIÇ

İnsan kaynakları

Geylani ÇALIŞKAN
Geylani ÇALIŞKAN

Satış ve Pazarlama

Ece KIR
Ece KIR

Yönetici Asistan

03
Hizmetlerimiz

Kurumsal ve E-ticaret Web Sitesi

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz.

Açık Hava Reklamları

Açık hava reklamlarıyla firmanıza prestij katıyoruz. Açık hava reklamları kolay fark edilir ve mesajınızın yüksek oranda tekrarlanmasını sağlar. Bütünleşik iletişim kampanyalarında diğer mecralarla birlikte etkileşimi yüksektir. Marka bilinirliğinizi artırır ve güçlü bir marka imajınızın oluşturulmasına katkı sağlar.

Ambalaj Tasarımı

Ambalaj tasarımı, bir ürünün dış yüzeyinin marka kurumsal kimliğine ve tüketicisine yönelik tasarlanmasıdır. Tasarım, malzemeyi çekici kılar. Dikkat uyandırır, aidiyet hissettirir. Ambalaj ve tasarım, formun tasarımla bütünleşmesidir. Ambalaj tasarımı dünyayı görüntü kirliliğinden kurtarır ve düzeni sağlar. Dikkat çekici tasarımlar satışları arttırır, hikayesi olan ambalajlar efsane olur.

Fotoğraf Çekimi

Profesyonel şekilde çekilen fotoğraf ve videolar, firmaların ürettiği ürünler ile yaptığı hizmetler hakkında insanlara bilgi vererek markanın tanınmasına ve hatırlanmasına büyük katkıda bulunarak insanların tüketim alışkanlıklarını etkilemekte ve onları yönlendirmektedir. Web tasarımı kalitelisini arttıran özelliklerden biride web sitenizdeki ürün veya mekan fotoğraflarınızın kaliteli olmasıdır.

Premium Kart Tasarımı

Kartvizitin en önemli işlevi işletmenizle potansiyel müşterileriniz arasındaki iletişimi sürdürülebilir kılmasıdır. Bir toplantıda, organizasyonda, eğitimde ya da günlük hayatta tanıştığınız kişilere işletmeniz hakkında bilgi vermek ve akılda kalmanızı sağlayacak somut bir ürün sağlayabilmek adına kartvizit önemlidir. Kartvizit sayesinde karşı tarafla temas kurarak bir iz bırakabilirsiniz.

Katalog Tasarımı

Katalog, sizin ne iş yaptığınızı, nasıl hizmet türleri verdiğinizi, firma geçmişinizi, ürün portföyünüzü, iletişim adresleriniz gibi bilgileri içermektedir. Kurumsal katalog, kurumsal kimliğin içerisinde olan bir öğedir. Kurumsal kimliğiniz ile aynı çizgide olması gereken kurumsal katalog, firma renkleri ile aynı bütünlüğe sahip olmak zorundadır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek, müşteride pozitif bir izlenim uyandırabilmek için her şirketin kurumsal kimliğe ihtiyacı vardır.

Logo Tasarımı

Logo bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran markayı, harf, simge veya her ikisinin birden kullanıldığı özgün çizimlerdir. Logo, kurumsal kimliğinizin ana gövdesidir. İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır. Özgünlük bir markanın sahip olması gereken en önemli niteliktir.
Eylem Çağrısı

Bir projeniz mi var?

Bizim ile hemen iletişime geçebilirsiniz!
Derin Fikirler Reklam Ajansı