Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş
CRM Programı
İncele
CRM Programı

Müşterilerinle ilişkilerini geliştirmek, yeni müşteriler kazanmak ve tüm müşterilerin elde tutulmasını sağlamak crm programı ile artık çok kolay. Müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmetler ve ürünler geliştirmek, iş süreçlerini etkili bir şekilde yöneterek işini müşteri odaklı bir yapıya kavuşturmak için crm programı kullanmalısın.

14.160,00

Muhasebe Programı
İncele
Muhasebe Programı

Derin Fikirler Web tabanlı ön muhasebe programı ile kolayca ve güvenli bir şekilde muhasebe işlemlerini her an, her yerden yönet. Mavilion Ön Muhasebe Programı kolay, kullanışlı ve güvenli web tabanlı muhasebe programıdır. Muhasebe programı ile müşteri ve tedarikçi hesaplarını, personel, kasa defteri, çek ve senetlerini kolayca her yerden yönetilebilirsin, fatura kesebilir, ürün ve malzeme stok kontrolü yapılabilirsin.

10.325,00

Teknik Servis Programı
İncele
Teknik Servis Programı

Derin Fikirler web tabanlı teknik servis programı her sektör için özelleştirilebilir modülleri ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Derin Fikirler Teknik Servis Programı, teknik servisler için hazırlanmış kullanıcı dostu, kolay, web tabanlı bir programdır.

9.440,00

Cafe & Restaurant Adisyon Programı
İncele
Cafe & Restaurant Adisyon Programı

Derin Fikirler web tabanlı Cafe & Restaurant Adisyon programı cafe ve restaurantlar için özelleştirilebilir modülleri ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Derin Fikirler Cafe & Restaurant Adisyon Programı, kullanıcı dostu, kolay, web tabanlı bir programdır.

11.800,00

Güzellik Salonu Programı
İncele
Güzellik Salonu Programı

Derin Fikirler web tabanlı salon programı ile kolayca ve güvenli bir şekilde güzellik salonu ve muhasebe işlemlerini her an, her yerden yönet. Derin Fikirler Güzellik Salonu Programı kolay, kullanışlı ve güvenli web tabanlı salon programıdır. Güzellik Salonu programı ile müşteri ve tedarikçi hesaplarını, personel, kasa defteri, çek ve senetlerini kolayca her yerden yönetilebilirsin, fatura kesebilir, ürün ve malzeme stok kontrolü yapılabilirsin.

10.620,00

E-Ticaret Tema Tasarımı
İncele
E-Ticaret Tema Tasarımı

Standart klişe e-ticaret sitelerinden farklı bir eticaret sitesi kurmak istiyorsan, Özel eticaret tema tasarımı ile bu mümkün. Şık ve sana özel eticaret sitesine hemen sahip olabilirsin. Derin Fikirler, eticaret yazılımını kullanan veya yeni bir e-ticaret yazılımı kullanmak isteyen müşterilerimiz eticaret sitelerini dilerseler özgün temalarla eticaret sitelerini kurabilirler.

8.500,00

Web Tasarım Tema Tasarımı
İncele
Web Tasarım Tema Tasarımı

Standart klişe internet sitelerinden farklı bir internet sitesi kurmak istiyorsan, Özel web tema tasarımı ile bu mümkün. Şık ve sana özel internet sitesine hemen sahip olabilirsin. Derin Fikirler, içerik yönetim yazılımını kullanan veya yeni bir internet sitesi oluşturmak isteyen müşterilerimiz internet sitelerini dilerseler özel tasarlanan temalarla oluşturabilirler. Özel tasarım hizmeti ile kurumsal kimliğini internet sitene yansıtır ve müşterilerine profesyonel bir kullanıcı deneyimi su

8.850,00