Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Açık
Hava Reklamları

Açık hava reklamlarıyla firmanıza prestij katıyoruz. Açık hava reklamları kolay fark edilir ve mesajınızın yüksek oranda tekrarlanmasını sağlar. Bütünleşik iletişim kampanyalarında diğer mecralarla birlikte etkileşimi yüksektir. Marka bilinirliğinizi artırır ve güçlü bir marka imajınızın oluşturulmasına katkı sağlar.

Hızlı globalleşen ve rekabetin yoğun olduğu piyasalarda açık hava reklamcılığının yarattığı olumlu fark, yadsınamaz bir gerçektir…

Aşağı Kaydır

Tanin Modev İnşaat Açık Hava Totem Çalışması

Bilgiler

Kurulduğu günden bu yana; inşaat sektöründeki tecrübesi ile kalite ve güven anlayışı içerisinde kentsel gelişime uygun, modern ve estetik açıdan farklılık yaratan projeler ortaya koyan Tanin Modev İnşaat proje geliştirme faaliyetlerine devam etmekte.

Tanin Modev İnşaat, istikrarlı büyüme hedefi içerisinde, kentsel dönüşüm projelerinde uzmanlaşmış kadrosu ile inşaat geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek geliştirilen fonksiyonel projeler, keyif verici şıklığı ve yenilikçi detayları ile de ön plana çıkan özelliklere sahiptir.

Web tasarım, kurumsal kimlik, açık hava reklamları, logo tasarımı ve yazılım işlerinde Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı tercih ederek bizleri gururlandırmakla yetinmeyip kendi firmasını da sektörde ön plana çıkarmış oldu.

Tanin Modev İnşaat şirketi için web sitesi, logo tasarımı, kurumsal kimlik, tabela, açık hava reklam, araç giydirme ve yazılım hizmeti sağladık.

  • 01. Tarih : 15.10.2020
  • 02. Müşteri : Tanin Modev İnşaat
  • 03. Lokasyon : Gaziantep/Türkiye
  • 04. Kategori Adı : Açık Hava Reklamları
  • 05. Web : www.taninmodev.com
  • 06. E-Posta : info@taninmodev.com