Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Web
Tasarım

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz.

Rekabetin çok zor olduğu bir pazarda öne çıkmak için, firmanıza etkili bir pazarlama aracı oluşturan etkili bir web sitesine ihtiyacınız vardır. İyi tasarlanmış yaptığınız işleri en iyi şekilde anlatan bir web sitesi, sizi müşterilerinizin gözünde yukarılara taşıyacaktır. Biz web sitesi yapmayı çok seviyoruz ve müşterilerimize fayda sağlayacak tasarımları hayata geçiriyoruz.

Aşağı Kaydır

Tahir Meral Yapı Kurumsal Web Sitesi

Bilgiler

Tahir Meral Yapı, 2012 yılında inşaat sektörünün öncü firması olmayı hedefleyerek, faaliyetlerine başlamıştır.Deneyimlerini yeni nesillere aktarmayı kurumsal bir sorumluluk olarak gören Tahir Meral Yapı, İnşaat sektörünün öncü firmalarından biri olan  3G Yapı İnşaat ile birleşerek daha kaliteli hizmet vermeyi ve adını daha da  fazla duyurmayı hedefleyip başarmıştır.

Tahir Meral şirketi için kurumsal kimlik, web sitesi, fotoğraf çekimi, logo tasarımı ve yazılımı hizmeti sağladık.