Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Web
Tasarım

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz.

Rekabetin çok zor olduğu bir pazarda öne çıkmak için, firmanıza etkili bir pazarlama aracı oluşturan etkili bir web sitesine ihtiyacınız vardır. İyi tasarlanmış yaptığınız işleri en iyi şekilde anlatan bir web sitesi, sizi müşterilerinizin gözünde yukarılara taşıyacaktır. Biz web sitesi yapmayı çok seviyoruz ve müşterilerimize fayda sağlayacak tasarımları hayata geçiriyoruz.

Aşağı Kaydır

Pratik Yemekler Kurumsal Web Sitesi

Bilgiler

2012 yılına kadar çeşitli Köfte Setleri ile üretime devam etmiş ve 2012 yılında baharat üretimine başlamıştır. Baharat çeşitlerinde daha çok yöresel ürünler olan Nane ve Sumak üretimine yönelmiş ve yurtdışı pazarlar hedef alınmıştır. 2015 yılına gelindiğinde kapasite artışından dolayı Nizip Organize Sanayi Bölgesindeki kendi yerine taşınarak uluslararası standartlarda üretim yapmaya başlamıştır. Baharat üretimi ve paketlemesi genişletilerek yurtdışı Pazar payımız arttırılmaya başlanmıştır. 2017 yılına gelindiğinde ise Dr. Bulgur markalı 3 dakikada hazırlanabilen pilav çeşitleri üretimine başlanmıştır. 2019 yılında Yee markalı yöresel Bulgur Çerezi ve Kavurga ürünleri ürün yelpazesine katılarak hem ürün çeşitliliği arttırılmış hem de yöresel ürünlerimizin genç kuşaklara sevdirilmesi hedeflenmiştir.

Pratik Yemekler şirketi için kurumsal kimlik, web sitesi, fotoğraf çekimi, logo tasarımı ve yazılım hizmeti sağladık.