Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Web
Tasarım

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz.

Rekabetin çok zor olduğu bir pazarda öne çıkmak için, firmanıza etkili bir pazarlama aracı oluşturan etkili bir web sitesine ihtiyacınız vardır. İyi tasarlanmış yaptığınız işleri en iyi şekilde anlatan bir web sitesi, sizi müşterilerinizin gözünde yukarılara taşıyacaktır. Biz web sitesi yapmayı çok seviyoruz ve müşterilerimize fayda sağlayacak tasarımları hayata geçiriyoruz.

Aşağı Kaydır

Modev İnşaat Kurumsal Web Sitesi

Bilgiler

Kurulduğu günden bu yana; inşaat sektöründeki tecrübesi ile kalite ve güven anlayışı içerisinde kentsel gelişime uygun, modern ve estetik açıdan farklılık yaratan projeler ortaya koyan Modev İnşaat proje geliştirme faaliyetlerine devam etmekte.

Modev İnşaat, istikrarlı büyüme hedefi içerisinde, kentsel dönüşüm projelerinde uzmanlaşmış kadrosu ile inşaat geliştirme faaliyetlerine devam etmektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek geliştirilen fonksiyonel projeler, keyif verici şıklığı ve yenilikçi detayları ile de ön plana çıkan özelliklere sahiptir.

Web tasarım, kurumsal kimlik, açık hava reklamları, logo tasarımı ve yazılım işlerinde Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı tercih ederek bizleri gururlandırmakla yetinmeyip kendi firmasını da sektörde ön plana çıkarmış oldu.

Modev İnşaat şirketi için web sitesi, logo tasarımı, kurumsal kimlik, tabela, araç giydirme ve yazılım hizmeti sağladık.