Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Web
Tasarım

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz.

Rekabetin çok zor olduğu bir pazarda öne çıkmak için, firmanıza etkili bir pazarlama aracı oluşturan etkili bir web sitesine ihtiyacınız vardır. İyi tasarlanmış yaptığınız işleri en iyi şekilde anlatan bir web sitesi, sizi müşterilerinizin gözünde yukarılara taşıyacaktır. Biz web sitesi yapmayı çok seviyoruz ve müşterilerimize fayda sağlayacak tasarımları hayata geçiriyoruz.

Aşağı Kaydır

De&Fa Terlik Kurumsal Web Sitesi

Bilgiler

15 yıllık poliüretan terlik üretim tecrübesini daha yenilikçi, teknolojik ve özgün modeller üretmek adına yola çıkan ve  DEFA TERLİK olarak 2017 yılında organize sanayi bölgesinde kurulan fabrikamız 8000 m2 kapalı  üretim alanına sahip olup profesyonel tasarım ekibi ve son teknoloji EVA Enjeksiyon, PVC Enjeksiyon makineleri ile sektöre girerek, kısa zamanda sektöre yön veren bir marka haline gelmiştir.

De&Fa Terlik şirketi için web sitesi, imaj çalışması ve yazılım hizmeti sağladık.