Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Web
Tasarım

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz.

Rekabetin çok zor olduğu bir pazarda öne çıkmak için, firmanıza etkili bir pazarlama aracı oluşturan etkili bir web sitesine ihtiyacınız vardır. İyi tasarlanmış yaptığınız işleri en iyi şekilde anlatan bir web sitesi, sizi müşterilerinizin gözünde yukarılara taşıyacaktır. Biz web sitesi yapmayı çok seviyoruz ve müşterilerimize fayda sağlayacak tasarımları hayata geçiriyoruz.

Aşağı Kaydır

Cordeks Nonwoven Kurumsal Web Sitesi

Bilgiler

Cordeks bugün tüm dünyada çok çeşitli uygulamalar için nonwoven rulo ürün çeşitleri tedarik etmektedir. Medikal, sağlık, hijyen, tarım, peyzaj, filtreleme, mendil, paketleme, is elbiseleri, insaat malzemeleri, teknik, endüstriyel, cevre, ev tekstil, otomobil, canta ve promosyon uygulamarına yönelik yenilikçi çözümler sunmaktadır. Ürün çeşitleri arasında 10 gr/m²-180 gr/m² aralığında farklı aplikasyonlar ile üretim yapabildiğimiz, poliproplen Spunbond Nonwoven Kumaş (S, SS,SSS), Poliproplen Spunmelt Kumaş(SMS,SMMS), Poliproplen Meltblown Kumaş, Lamineli ve Kaplamalı Kumaşlar ile tek kullanımlık medikal ürünler yer almaktadır. 

Cordeks Nonwoven şirketi için web sitesi, logo tasarımı, kurumsal kimlik ve yazılım hizmeti sağladık.

  • 01. Tarih : 20.09.2019
  • 02. Müşteri : Cordeks Nonwoven
  • 03. Lokasyon : Gaziantep/Türkiye
  • 04. Kategori Adı : Web Tasarım
  • 05. Web : www.cordeks.com
  • 06. E-Posta : info@cordeks.com