Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Web
Tasarım

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz.

Rekabetin çok zor olduğu bir pazarda öne çıkmak için, firmanıza etkili bir pazarlama aracı oluşturan etkili bir web sitesine ihtiyacınız vardır. İyi tasarlanmış yaptığınız işleri en iyi şekilde anlatan bir web sitesi, sizi müşterilerinizin gözünde yukarılara taşıyacaktır. Biz web sitesi yapmayı çok seviyoruz ve müşterilerimize fayda sağlayacak tasarımları hayata geçiriyoruz.

Aşağı Kaydır

Belkıs Baklava E-Ticaret Web Sitesi

Bilgiler

2012 yılında üretime başlayan Belkıs Baklava, mevsiminde toplanan ve özenle seçilen hammaddelerin maharetli ustaların ellerinde işlenip taş fırınlarda pişirilmesi ve doğal şeker şerbetiyle tatlandırılmasıyla tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

Ürünlerinde %100 doğal hammadeler kullanılmakta olup insan sağlığını olumsuz etkileyebilecek hiçbir katkı maddesi kullanılmamaktadır.

Belkıs Baklava hijyenik koşullarda kendi tesisinde üretimini yapmakta olup Nizip-Gaziantep ve İstanbul-Fatih’teki kendi şubesinin yanı sıra internet mağazası aracılığıyla tüm Türkiye’de tüketicilerle buluşmaktadır.

Belkıs Baklava şirketi için kurumsal kimlik, eticaret web sitesi, tabela,araç giydirme, logo tasarımı ve yazılım hizmeti sağladık.