Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Web
Tasarım

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz. Marka kimliğine uygun, sektör ve rakip firmaların analizlerini yaparak, deneyimli tasarım ekibimizle müşterimize alternatif web site ara yüzleri sunuyoruz.

Rekabetin çok zor olduğu bir pazarda öne çıkmak için, firmanıza etkili bir pazarlama aracı oluşturan etkili bir web sitesine ihtiyacınız vardır. İyi tasarlanmış yaptığınız işleri en iyi şekilde anlatan bir web sitesi, sizi müşterilerinizin gözünde yukarılara taşıyacaktır. Biz web sitesi yapmayı çok seviyoruz ve müşterilerimize fayda sağlayacak tasarımları hayata geçiriyoruz.

Aşağı Kaydır

Bayder Yapı Kurumsal Web Sitesi

Bilgiler

2017 yılından sonra kadrosunu geliştirerek BAYDER YAPI DEKORASYON San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. olarak anahtar teslimi “Tasarım, Proje ve Uygulama” mantığına dönmüştür.
Proje ve danışmanlık hizmetleri, İç Mimar ve İnşaat Teknikerlerinden oluşan genç, dinamik ve yenilikçi, günümüz trendlerini takip eden bir ekip tarafından yürütülmektedir.

Bayder Yapı şirketi için kurumsal kimlik, web sitesi, fotoğraf çekimi, logo tasarımı ve yazılımı hizmeti sağladık.