Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı
  • "herşey bir fikir ile başlar"
Bize Ulaşın
Paylaş

Herşey bir
fikir ile başlar

Aşağı Kaydır

Derin Fikirler Reklam Ajansı Kim?

Biz büyük tecrübeler kazanmış ve ayakları yere sağlam bir ekibiz.

Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansı

2007 yılında Derin Fikirler Kreatif Reklam Ajansımızı açtığımızda doğan bebekler artık büyüdü, gelişti, öğrendi, kocaman insanlar oldu. Biz de Derin Fikirler ekibi olarak onlar gibi büyüdük, geliştik, öğrendik. Aradan geçen zaman içerisinde değişen teknolojiyi ve yaşam koşullarını yakından takip ettik. Konvansiyonel reklam hizmetlerimize dijital reklam hizmetlerini ekledik, büyüdük.

Bugüne kadar yüzlerce firma için kurumsal kimlik tasarımları gerçekleştirdik, yeni markalar oluşturduk, kampanyalar hayata geçirdik, pazarlama stratejileri ürettik. Deneyimlerimiz ve yaratıcılığımızla değere değer katmayı başardık. Değişmeyen tek şey heyecanımız, işimize olan ilgi ve sevgimiz, iş ortaklarımıza ait başarı ve gurur duyguları.

10 parmağımızdaki mağrifet sayısı, çok haneli rakamlarda. Sayarken yoruluyoruz. Öncelikle marka değeri yaratmaya, satış ve kâr odaklı çözümler geliştirmeye, duyuru ve PR'a dayalı çalışmalara dair reklam ve pazarlama stratejileri üretiyor, bunun için gerekli tüm materyali tasarlıyoruz.

Kurumsal kimlik tasarımları, ürün ve marka lansmanları, kampanya ve butik çalışmalar için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey kendi mutfağımızdan çıkıyor.

Bilmeniz gereken en önemli şey, kurumsal hizmet verdiğimiz. Firma ya da marka olarak üzerinde isminizin olduğu her şey bizi ilgilendiriyor ve isterseniz tarafımızdan tasarlanıyor.

Bu yüzden kurumsal hizmet almadan bize yönelttiğiniz “Bi' katalog yapar mısınız? WEB sitesi kaça? Bi reklam filmimiz vardı, bütçemiz düşük ilgilenir misiniz?

0
+ Bitmiş Proje
0
Devam Eden Proje
0
Yıllık Tecrübe
01.

Neler Yapıyoruz?

Firmanızı/Markanızı baştan yaratıyoruz.

Açık Hava Reklamları

01.

Web Tasarım

02.

Logo Tasarımı

03.

Katalog Tasarımı

04.

Fotoğraf Çekimi

05.

Özel Yazılımlar

06.

Kurumsal Kimlik

07.

3D Tasarım

08.

Promosyon

09.

Diğer İşler

10.
02.