Bizi Tanıyın.Biz Kimiz?

Biz çılgın tasarımlar ve projeler üreten fakat ayakları yere basan bir ekibiz. 2004 yılından bugüne kadar fikirlerimiz ile birçok şirketin ufkunu değiştirdik ve markalaşma sürecinde destek olduk. Ürününe güvenen herkesi yurt içinde ve yurt dışında marka yapmak için bu yola çıktık. Bu konuda tasarım yeteneklerimize ve aldığımız eğitimlere güveniyoruz. Ekip arkadaşlarımız ile beraber Güneydoğudaki lider reklam ajanslarından biriyiz…

TASARIM SADECE ÇİZMEK DEĞİLDİR!!!

Tasarım hayatımızın her alanında etkilidir. Gerçek tasarımcı bunun farkındadır ve hayatın tüm alanlarında ve zamanlarında tasarım ile iç içe yasar. Bir asansöre bindiğinde, asansörün tasarımını inceler, kafasında daha iyisini nasıl yaparım diye tasarlar. Bir kalem ile yazdığında, bir bardak ile içtiğinde gerçek tasarımcının beyninde fırtınalar kopar. İste sadece çizmek veya tasarlamak arasındaki fark budur.

Ha Gaziantep, ha İstanbul ne fark eder ki ???

Yaşadıgımız bilgi ve teknoloji çağında artık her türlü bilgiye anında ve çok kolay bir şekilde ulaşmak mümkündür. İstanbul’daki sergiyi, Berlin’deki en son çıkan sinema filmini ve New York’daki 3 D cartoon sempozyumunu artık anında online takip etmemiz mümkün. Hayal gücümüz, tasarımda ve proje tasarımında en önemli ve değerli ham maddemizdir. Ve isin güzel tarafı: Hayal gücümüz duvarlarla, şehir ve ülke sınırları ile sınırlı değildir. Nerede olursanız olun hayal gücünüz varsa, tasarım gücünüz de vardır.

REKLAMIN GÜCÜNÜ GÜVENİN!!!

Hangi sektörde olursanız olun, eğer bir marka olmak istiyorsanız, reklam sizin için kesinlikle vazgeçilmezdir. Neden sizde ayakkabı sektöründe bir adidas, tekstil sektöründe bir Hugo Boss, kozmetik sektöründe bir avon veya gıda sektöründe bir Ülker olmayasınız ki? Olayın özü reklamın gücü. Ürününüzü nasıl sunuyorsanız ürününüz o şekilde algılanır. Basit sunduğunuz bir ürün, her zaman tüketicinin gözünde basit kalır.
Aynı ürünü bir marka ürünü gibi sunarsanız, marka olur. Bunu gerçekleştirebilmek için öncelikle güçlü bir kurumsal kimlik ve olağanüstü bir ambalaj tasarımı en önemli şartlarından biri.

WhatsApp
WhatsApp